TÜRKÇE

Kurumsal

Hakkımızda

Rivo Leather & Fur 2001 yılında sektörün ihtiyaç duyduğu "yüksek kaliteli imalat standartları" ihtiyacını karşılamak hedefiyle güçlü bir iştirak olarak kuruldu. Sektöre dahil olduğu günden bu yana yüksek üretim gücü ve profesyonel yaklaşımları ile gerek kendi markasını yaratma, gerek ise imalatçığını üstelendiği diğer prestijli markalara Avrupa standartlarında hizmet sunma konusundaki başarısı ile kısa zamanda sektörün liderlerinden biri oldu.

Firmamız deri ve kürk grubu ürünlerde imalat yeteneğini artırmak ve müşterilerine kusursuza yakın sonuçlar sunmak için sektörün en profesyonel ve kalifiye ekibi ile çalışmaktadır. Tüm bunlara ek olarak mağaza satışlarınden elde ettiği yüksek geliri tabakhane yatırımları ile güçlendiren şirketimiz, tüm deri ve kürk grubu ürünlerin yapımında birinci sınıf materyaller kullanmaktadır. Üretim için gereken evrensel standartlara uygun çalışan firmamız, imalat ve çalışma koşulları bakımından uluslararası ihracat uygunluk belgelerinin tamamına sahiptir. Bu yeterliliği artırmak ve geliştirmek için kullandığımız teknolojileri güncelliyor ve tamamen "kalite" odaklı bir çalışma şekli benimsiyoruz.

Bunların yanında Rivo Dizayn ekibi ise her yıl yarattığı özgün ve yenilikçi tasarımlar ile marka değerimizi artırmakta ve pazara sunduğu üst düzey koleksiyonlar ile benzerlerine ilham kaynağı olmaya devam etmektedir.

Şirketimiz profesyonel yaklaşımları ve "birinci sınıf işçilik" ilkelerini benimsemiş kalite anlayışını ve bu motivasyonu destekleyen çözüm ortaklarının işbirliği ile siz değerli müşterilerine hızlı, sorunsuz ve etkin çözümler sunmaya devam etmektedir.